Halmstades rūpnīca

Vadības grupa

Christian Kiks
CEO

Tel: +46 (0)35 18 06 46
Mob: +46 (0)76 525 06 46
E-pasts: christian.kiks@hgf.se

Jon Stibe
Ražošanas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 37
Mob: +46 (0)76 525 06 37
E-pasts: jon.stibe@hgf.se

Stefan Borg
Mārketinga vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 35
Mob:+46 (0)70 551 33 17
E-pasts: stefan.borg@hgf.se

Fredrik Theorin
Kvalitātes un vides vadības sistēmas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 36
Mob: +46 (0)76 525 06 36
E-pasts: fredrik.theorin@hgf.se

Joakim Nordin
Finanšu vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 09
Mob: +46 (0)76 525 06 09
E-pasts: joakim.nordin@hgf.se

Ražošana

Jon Stibe
Ražošanas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 37
Mob: +46 (0)76 525 06 37
E-pasts: jon.stibe@hgf.se

Dick Persson
Maiņas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 27
E-pasts: dick.persson@hgf.se

Josip Tukaric
Maiņas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 23
E-pasts: josip.tukaric@hgf.se

Kvalitet och miljö, Processteknik

Fredrik Theorin
Kvalitātes un vides vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 36
Mob: +46 (0)76 525 06 36
E-pasts: fredrik.theorin@hgf.se

Peter Källén
Procesa tehnologs

Tel: +46 (0)35 18 06 28
E-pasts: peter.kallen@hgf.se

Conny Svensson
Procesa tehnologs

Tel: +46 (0)35 18 06 14
E-pasts: conny.svensson@hgf.se

Rolf Nilsson
Kvalitātes tehnologs

Tel: +46 (0)35 18 06 41
E-pasts: rolf.nilsson@hgf.se

Arto Lohiniva
Procesa tehnologs

Tel: +46 (0)35 18 06 25
E-pasts: arto.lohiniva@hgf.se

Kenny Rask
Procesa tehnologs

Tel: +46 (0)35 18 06 24
E-pasts: kenny.rask@hgf.se

Loģistika

Michael Lind
Loģistikas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 26
E-pasts:michael.lind@hgf.se

Erika Thydell
Loģistikas speciālists

Tel: +46 (0)35 18 06 30
E-pasts: erika.thydell@hgf.se

Jan Andersson
Noliktava

Tel: +46 (0)35 18 06 34
E-pasts: utlastning@hgf.se

Tehniskā nodaļa un Tehniskais centrs

Jörgen Lindwall
Tehniskās nodaļas vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 45
Mob: +46 (0)76 525 06 45
E-pasts: jorgen.lindwall@hgf.se

Stefan Axelsson
Presformu dizaineris

Tel: +46 (0)35 18 06 04
E-pasts: stefan.axelsson@hgf.se

Finanses un IT

Joakim Nordin
Finanšu vadītājs

Tel: +46 (0)35 18 06 09
Mob: +46 (0)76 525 06 09
E-pasts: joakim.nordin@hgf.se

Ulrika Jonsson
Grāmatvedības asistents

Tel: +46 (0)35 18 06 02
E-pasts: ulrika.jonsson@hgf.se